Aktualne trendy


      Gdy planujemy dzień ślubu chcemy, aby był on jedyny, wyjątkowy i niepowtarzalny.

Często jednak dochodzimy do wniosku, że wszystko już było, a każdy pomysł wydaje się być wtórny i bez polotu. Potrzebujemy oryginalności.

 Wbrew schematom

Taką oryginalność odnajdziemy w przepięknych bukietach z muszli. Bogactwo mórz zebrane w niezwykłe wiązanki nie tylko podkreśli urok każdej panny młodej, ale także doda całej uroczystości powagi i dostojności.Subtelny motyw muszli może być elementem dekoracji stołu, ozdabiać samochód młodej pary lub stanowić tematyczną pamiątkę dla gości.

Nie tylko plaża

Muszla, jak widomo, jest znakiem rozpoznawczym wędrowców, udających się do santiago  de compostela. Dla młodej pary może stać się symbolem wspólnej drogi przez życie. Solidna i twarda, jednocześnie krucha i piękna –  w pełni oddaje złożoność ludzkich relacji. Może także być wspomnieniem wyjątkowo udanych i szczęśliwych wakacji lub odwoływać się do łączących młodą parę pasji –nurkowania, podróży.

Praktycznie i pięknie

Bukiety z muszli przełamują schematy i wdzierają się szturmem na rynek ślubnych dekoracji.Mają zresztą dużą przewagę nad tradycyjnymi wiązankami. Nie wymagają szczególnych warunków przechowywania i pozostaną z nami na zawsze, niezmiennie piękne i świeże.Wykonane z najlepszej jakości surowców, elegancko ozdobione, są tworzone zgodnie z indywidualnym życzeniem klienta.