Oferta


Niezwykłe bukiety z muszli

Indywidualnie zaprojektowany bukiet z muszli, wraz z dodatkami, idealnie współgra z suknią Panny Młodej. Jeśli chcą Państwo nadać ceremonii niepowtarzalny charakter – wiązanka z morskich skarbów, szumiących jeszcze tropikalnymi falami, będzie nieocenionym dodatkiem. Zapraszamy w małą podróż po naszych inspiracjach:

cropped-DSC_6442.jpg

Bukiet z muszli

Tworzymy go z muszli wydobywanych z czystych, tropikalnych wód, głównie Indonezji i Filipin. Tylko w ciepłych wodach można znaleźć skarby o tak niezwykłych kształtach i kolorach. Kompozycje uzupełniamy także o egzotyczne rozgwiazdy i jeżowce. Każdy element bukietu jest niepowtarzalnym dziełem natury. Nasi projektanci odpowiednio czyszczą, polerują warstwę masy perłowej, wydobywając pełnię jej blasku, a także uzupełniają o subtelne dodatki (szarfy i taśmy, wstążki satynowe, atłasowe, tiulowe bądź jedwabne), upodabniające wiązankę do bukietu z kwiatów.

Bukiet z muszli i kwiatów

Bukiet z muszli możemy uzupełnić o kwiaty, dobrane przez naszą florystkę do Państwa upodobań, a także do miejsca ślubu i wyglądu sukni. Całość wiązanki będzie cieszyła Państwa oczy nie tylko w dniu ceremonii, ale także za wiele lat. Jak to możliwe? Elementy florystyczne wykonywane są z wysokiej klasy materiałów silikonowych i do złudzenia przypominają cięte kwiaty. Polecamy szczególnie perfekcyjnie wyglądające orchidee, kwiaty shola, i piankowe róże w bogatej gamie kolorystycznej. Dzięki temu bukiet mogą Państwo zabrać ze sobą nawet na drugi koniec świata (lub poprosić nas o jego przesłanie).

Bukiet z muszli z dodatkami biżuteryjnymi

Dzięki dodatkom, morski bukiet zamienia się w ozdobę dorównującą prestiżowej biżuterii. Nasi Klienci mają wpływ na to, jak bogaty ma być projekt, który tworzymy. Być może zażyczą sobie Państwo, by między muszlami połyskiwało zaledwie kilka kryształków Swarovskiego? A może wolą Państwo pełniejszą kompozycję z perłami i kryształkami, imitującymi przepych rafy koralowej? Mamy mnóstwo możliwości: w bukiecie możemy umieścić nawet pióra i piórka albo w wersji zimowej ekskluzywne dodatki futrzane , a całość może spowijać tiulowa, satynowa, taftowa lub jedwabna taśma.

Zestawy ślubne

Muszle nie muszą zdobić wyłącznie bukietu Panny Młodej. Małe bransoletki lub bukieciki w podobnym stylu możemy przygotować także dla druhen. Pana Młodego wyposażamy w stroik do butonierki, harmonijnie dopasowaną do kompozycji pozostałych ozdób. A może Panna Młoda zechce wzbogacić upięcie włosów o elegancką, morską klamrę, opaskę lub stylowy fascynator?

Na Państwa życzenie zestaw ślubny uzupełniamy o dowolne dekoracje, np. kościoła, samochodu lub sali, w której odbywać się będzie przyjęcie po ceremonii. Dbamy o to, by wszystkie elementy dekoracji idealnie współgrały ze sobą, jednak znajdujemy również sposób na pozytywne zaskoczenia. Efekt? Stylowe dekoracje ślubne, w których nie ma miejsca na nudę i powtarzalność.