Jak zamówic bukiet z muszli?


Jak zamówić bukiet na Państwa ślub?

Krok 1: Znajdują Państwo naszą pracownię i kontaktują się z nami mailowo pod adresem biuro@e-koncept.com.pl  lub telefonicznie pod numerem 505 519 331.

bukiety z muszli e-koncept-012

Pytamy o Państwa oczekiwania i informacje na temat „klimatu” ślubu i wesela. Jeśli projekt sukni ślubnej został już wybrany, prosimy o przesłanie zdjęcia, ponieważ to właśnie suknia staje się najważniejszą inspiracją dla bukietu.

Krok 2: To  dla nas czas intensywnej pracy. Zespół naszych projektantów radzi nad propozycją bukietu, który zmieści się w określonym przez Państwa budżecie. Propozycje i pomysły omawiamy z Państwem, a następnie podpisujemy umowę, w której znajdują się wszystkie nasze wspólne ustalenia. Przyjmujemy także zaliczkę.

Krok 3: Jeszcze intensywniejsza praca naszego zespołu. Starannie dobieramy muszle i dodatki, a  także czyścimy je i konserwujemy w taki sposób, by wydobyć ich walory estetyczne. Następnie przygotowujemy konstrukcję i układamy bukiet. Na każdym etapie pracy możemy wysyłać do Państwa zdjęcia do akceptacji. Dzięki temu zyskują Państwo pełen wpływ na to, jak będzie wyglądała wiązanka – począwszy od wyboru konkretnych muszli, a skończywszy na rodzaju taśmy.

Krok 4: Finał! Gotowy bukiet dokładnie fotografujemy, a zdjęcia wysyłamy do Państwa. Po akceptacji prosimy o dopłatę pozostałej części ceny i przygotowujemy wiązankę do wysyłki.

Krok 5: Bezpiecznie zapakowany bukiet zmierza pod wskazany adres przesyłką kurierską. Wykonane bukiety wysyłamy w dowolne miejsce na świecie! Trwałe, doskonałe jakościowo materiały sprawiają, że nasze prace mogły zawędrować bez uszczerbku np. na Florydę.