O nas


O pracowni e-Koncept

W pracowni e-Koncept nad bukietem dla Panny Młodej pracuje zespół plastyków, florystów i konsultantów. Ktoś mógłby powiedzieć, że chodzi przecież tylko o bukiet – jeden z elementów ślubnej stylizacji – ale my (a zapewne także i Państwo, skoro czytają Państwo ten tekst) wiemy, że bukiet to znacznie więcej niż wiązanka do ślubnej sukni. Dlatego tak wiele uwagi przykładamy do doboru odpowiednich muszli, kwiatów i dodatków, a także stworzenia projektu idealnie pasującego do sukni Panny Młodej i miejsca ślubu. Projektujemy, doradzamy, pomagamy i dbamy o to, aby czuli się Państwo komfortowo we współpracy z nami.

Ale ja nie jestem ani plastykiem, ani florystą…

Nasz morski ślub

Nasz morski ślub

Jestem lektorem języka angielskiego i tłumaczem. Nigdy nie przypuszczałam, że pasją mojego życia staną się dekoracje ślubne. Co więcej, nie wymyśliłam tego sama. Zadecydował… mój ówczesny partner (a obecnie mąż), który oświadczył mi się na Florydzie, na plaży hotelu Sandpearl Resort. Chcieliśmy, aby nasz ślub był tak niezwykły, jak te oświadczyny, dlatego wybraliśmy to samo miejsce.

Ślub na plaży oznaczał dobieranie od podstaw wszystkich strojów, dodatków i dekoracji. Suknia musiała być lekka i zwiewna, a dodatki utrzymane w odpowiednim klimacie. Tort i catering zamawiałam na odległość, gorzej było z bukietem. W tym przypadku chciałam koniecznie osobiście doglądać tworzenia bukietu. Jestem perfekcjonistką i bardzo zależało mi na tym, by każdy szczegół dodatków był dokładnie taki, jak sobie wymarzyłam. Nie znalazłam florysty, który zajmowałby się morskimi bukietami z muszli, dlatego bukiet ułożyłam sama. Efekt zaskoczył nie tylko mnie, ale i osoby wokół mnie. Ktoś doradził, abym zajęła się tworzeniem podobnych dodatków dla innych Panien Młodych.

Tak też zrobiłam. Od tamtej pory wykonałam wiele bukietów, nieustannie doskonalę technikę i eksperymentuję z różnymi materiałami. Stworzyłam także zespół pracowni, zapraszając do współpracy projektantów, plastyków i florystów, którzy podzielają moją pasję. Razem realizujemy nawet najbardziej skomplikowane projekty, a nasze pomysły uzupełniają się w sposób, który potrafi zaskoczyć nawet nas samych.

Jeśli chcą się Państwo przekonać, w jaki sposób ja i mój zespół możemy zadbać o oryginalną oprawę Państwa ślubu, zapraszam do kontaktu ze mną. Wspieranie Państwa przygotowań do tej wyjątkowej ceremonii to dla nas wielka przyjemność.

Z najlepszymi życzeniami,

podpis skan