Terminy wykonania


Każda przyszła Panna Młoda ma mniej lub bardziej sprecyzowane oczekiwania dotyczące tego wyjątkowego dnia. Niektóre marzą o nim latami, po cichu układając sobie listę w głowie, inne decydują o charakterze ślubu i wesela pod wpływem chwili.

bukiet z muszli e-Koncept.com.pl Ania i Tomek sesja-057

By sprostać Państwa oczekiwaniom i terminom, planujemy wszystkie prace z dużym wyprzedzeniem układając grafik prac nawet na rok z góry. Dzięki temu, bukiet możecie Państwo zamówić nawet z rocznym wyprzedzeniem, a płatności dokonywać również w ratach.

Sugerujemy by wysyłka bukietu z naszej pracowni nastąpiła co najmniej na około 2 tygodnie przed planowaną datą ślubu, tak aby zachować pewien bezpieczny margines czasu.

Wykonanie 1 bukietu jest czasochłonne. Z uwagi na procesy oczyszczania, szlifowania oraz polerowania muszli może potrwać do 2 tygodni.

Możliwe jest jednak wykonania usług w trybie EXPRESS, tj. w ciągu 7-30 dni, jednakże zwiększa to koszt bukietu i innych dodatków o 30%, gdyż wymaga od nas zwiększenia nakładu prac i osób w to zaangażowanych ponad te, ujęte w naszym rocznym grafiku.

Naszą dewizą „Rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki, cuda zajmują nam trochę więcej czasu”.